Muzyka na blogasa
patrz || zjedz

Inne Cytruski:

Blog przyjaciolki Martyny

Blog Domisi

Blog Mrowki

Blog Natalii

Blog Agi

Blog Andzi

3doorsdown



Cytrynowa przeszłoœć:

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec


design by NORMAL
[do dołu] [do góry] [szablony]

Link :: 01.05.2005 :: 20:20
Elo ziomki!

Dzis nic szczegolnego sie nie wydarzylo opr tego, ze bylam w Tomaszowie u rodzinki, a takto nudy...
CZasmi sie zasranawiam jak to jst mozliwe, ze ja kiedys wyjade z Polski(na 99%) i zamieszkam w Los Angeles, u rodziny....;/nie wyobrazam sobie tego, ale duzo ludzi by dalo za taki wyjazd i mam nadzieje ze mi sie uda wyjechac i miec godziwa prace(zamizam pracowac w jakiejs firmie architektonicznej )


"I am what I am"
Honey
Komentuj(0)


Link :: 02.05.2005 :: 09:21

Ja juz niemoge myslec o doroslym zyciu, nawet nie wiecie jak ja tego sie boje.... kazdego to czkeka, tylko ja wyjezdzam do USA, bede tam studiowac i pracowac, czyli za 99% uloze sobie tam zycie i spedze je w Inglewood... , troszke mi smutno, ze bede miala opuscic rodzine, ktora przeciez tak bardzo kocham.................
Jesli chcialabym pracowac w Usa i dostac sie troche wyzej niz na stanowisko scierki, to musze tam studiowac, nie mam wyjscia
Los Angeles to piekne miasto....
mieszkaja tam miliony ludzi, jest napewno bardziej rozbudowane niz NYC, Boston, czy Chicago...
Chicago i NYC to istny burdel, a w Bostonie nie bylam
Los Angeles sklada sie z wielu mniejszych dzielnic-miast:
@Los Angeles- ogolnie zostawie to bez szczegolnego komentarza, najgorsze jest West Los Angeles
@Santa Monica- sredniej klasy dzielnica, ale ladna bo maja plaze..
@Watts- juz nie zyjesz
@Culver City- ta dzielnica jest naprawde ok, czysto i pozadnie
@Hollywood- asi asi
@Beverly Hills- coool
@Malibu- najdrozsza, najpiekniejsza
@Anaheim-maja Disnyland
@Hattorn-najwiekszy Shoopingmall ok 1000 sklepow, mozna lazic tam caly dzien...sama doswiadczylam
itd itd, jak mi sie cos przypomni to dopisze, ale te sa takie najwazniejsze...

HOney

Komentuj(0)


Link :: 02.05.2005 :: 19:06
Yo!
Caly dzien na rowerku, kurde, jak mnie wszystko boli..
Naa rowerek sie wybrali:
-Martyna
-Macius
-Damian
-Pejta
i Poredziak.
Pojechalismy nad staw, wypilismy po piwku, prze 30 minut dochodzilismy do siebie i niestety Martynka musiala wracac do domciu....
Odwiedzilam stare ziomalki z bloku....fajen jak zawsze...
Chlopaki znalezli fajna polanke...troszke tam posziedzielismy, ale Poredzie przypomnialo sie, ze zapomnial plecaka i jeszcze raz musielismy sie wracac przez pol Lodzi, pewnie gdyby nie moja kolezanka to tego plecaka by ni mial, no ale od czego ma sie wrogow np.od tego zeby jezdzili po plecak, cham na koniec nawet na chate nie chcial mnie odprowadzic....
HoNeY

Komentuj(1)


Link :: 03.05.2005 :: 12:15
czesc...
Juz maj i piekna pogoda, maj jest moim ulubionym miesiacem-wszysyko tak pieknie wyglada, juz mozna sie opalic. Ale ja musze sie uczyc czasami sie zastanawiam czemu wybralam taka szkole, no ale gdyby nie ta szkola to nie poznala bym takich fajnych ludzi
Wczoraj jak juz wspomnialam spotkalam sie ze starymi kolezankami z osiedla, nie duzo sie zmienily, ale przyznam ze brakuje mi ich towarzystwa i spedzania kazdego popoludnia z nimi, siedzac na placu zabaw
Napisze cos wiecj wieczorkiem, a i tata zabral mi komoeke wiec nie wysylajcie esek i nie dzwoncie...
All the best,
Mloda
Komentuj(1)


Link :: 03.05.2005 :: 19:08
Martynko glowa do gory...
W zasadzie co ja moge ci powiedziec opr tego zebys sie nie martwila i wszystko bedzie dobrze, wwszystko takie oklepane...
Ja tez nie mam slodkow domu sama pamietasz jak plakalam i ty jedyna mnie pocieszylas! Tak Cie kocham, jestes dla mnie jak siostra ...
Mam dla ciebie malutki prezent, amam nadzieje ze chociaz to cie pocieszy....slucham sobie Here without me (3doorsdown) i trudno uwierzyc ale lzy mi same leca piszac ta note...
Wlasnie uslyszalam od mojej matki jak ona jest cholernie zmeczona a tata znowu siedzi przed komputerem i mysli o interesach.
Po weekendzie mial przyjechac jakis koles z Litwy(oczywiscie interesy) i mialam isc z nimi na elegancka kolacje .... ciekawe po co, chyba po to zeby sie ladnie usmiechnac przeciez nastolatki i tak nic nie maja do gadania i nikt nie wie tak naprawde co dzieje sie w ich glowie...nawet nikt nie probuje sie dowiedziec , no a jak juz probuje to w zly sposob.......

Honey
Komentuj(0)


Link :: 04.05.2005 :: 15:30
Hi Nadia!



Here i will give you some Chinese!

Hello- Ni hao

Good bye- Zai jian

Good morning- Zao

Mother- Mama

Long time no see- haojiubujian

Good looking- haokan

movie- dian ying

Jak wam sie podoba krotki kurs chinskiego....??
Wczoraj ogladalam ze starym fajny film pt."Komorka" o dziwo znalazl dla mnie troche czasu...
I am still wondering about my future...
(DOL)
Zai jian
P.S i to do Martyny od Jasona..

Possibly my brother will be able too but i will have to ask him first!!


Komentuj(2)


Link :: 05.05.2005 :: 18:52
Elo!

Brzydki i deszczowy dzien, moi rodzice zaraz wychodza i bede siedziala i ninczyla Marcelka :), ah takie zycie starszej siostry. Dzien bylo ogolnie normalny juz sie przyzwyczailam do chamskiego zachowania Tomka, Poredy. Wlasnie dostalam info ze Wojtek zamierza mnie przeprosic, a to checa.... :P, ale powiem ze mi nie zalezy...nie wiem czemu, zawsze go lubilam a teraz olewam ktona mnie wrzuca a kto ni, tylko mnei to bawi jak ktos namnie wrzuca...WHATEVER
A tak by the way moze dziaisj obwejrze sobie "I,ROBOT"? Dobry pomysl..zrobilam dzisiaj juz 5 filofunkow i zamierzam przerzuciac sie na bransoletki z muliny, teraz juz znalazlam sobie jak to sie robi(1000000 slupelkow i tyle)...
A w sobote miala byc impreza u Natalii, okazalo sie ze Natalia zaprosila tylko polowe klasy, a niezaproszone dziewczyny cos komentowaly i tak tej impry nie bedzie, bo Natalia kreci...Milo by mnie zaskoczyla gdyby sie odbyla :):) A z Tomka to niezly cham, ajk by komus zalaezal9o na jego obecnosci... "I tak bym nie przyszedl.."-nawet dobrze bo staram sie go jak najmniej ogladac :)

A gdy pragnienie wolności owładnie tobą, zrzucisz jarzmo z twej szyi.


Rdz 27, 40
HOney :):)
Pozdro dla:Maciusia, Domi, Martyny, Andzi, Ani i Iki...moze odwiedza ten blog.. :P
Komentuj(3)


Link :: 05.05.2005 :: 20:04
Jezu!!!!!!Ratunku!!NIe mam co ze soba zrobic...
Co ja mam napisac, zdjec mi sie sciagnac nie chce(wiem leniwa jestem), leje deszcz...I poprostu nie zmienia sie nic, dalej niestety trzeba zyc :(- ta notka chyba jest beznadziejna..
Ni komentujcie

Honey :):(;):(:):):):):(::):(:):(:):(:)(:


A jednak istnieje małżeństwo, które sprawia mężczyźnie niekłamaną radość - zaślubiny jego córki.


Marcel Achard (1899 - 1974)

Komentuj(3)


Link :: 06.05.2005 :: 08:00
..............Gratulacje dla Domi ze zrobila filofunka.............


Pelana podziwu Honey
Komentuj(1)


Link :: 06.05.2005 :: 21:24
Przez 14 lat zycia, samo zycie nauczylo mnie jednego- ...now wlasnie czego, chcialam powiedziec cos madrego, ale sie nie udalo :D

Robie 'mulinki' i probuje wlasnei nuczyc sie nowych splotow :D


Honey

P.s.MArcysia glowa do gory, a i nie przejmuje sie ta dziewczyna, jestem pewna ze po porodzie i tak zostana jej rozstepy.. :D
WHATEVER
Komentuj(1)


Link :: 07.05.2005 :: 14:52
SIEMANO!


Zaraz przychodzi Martynka i bedzie u mnie na noc... :)poogladmy sobie filmy itd., i napewno pogadamy :D :D

Jak mnie wkurza Agata(z mojej klasy) ze tak klamie....


Honey
Komentuj(2)


Link :: 08.05.2005 :: 15:46
Hej...i jak podoba sioe szablonik?? CZy ta dziewczyna nie jest podobna do mnie?? Chyba juz nie jest tak ponuro..wczoraj u mnie byla Martynka i testowalysmy nowe szablony
Martyna przyszla ok 16.45, chwile potem Macius przyjechal na swoim motorku czy crossie..dla mnie to jedno i to samo . Macius chyba zazdrosci dziewczyna ze moga sie malowac, calkiem fajnie wygladal w niebieskim cieniu do powiek i podkladzie(troche za ciemny jak na jego cere) . Marcel polubil Maciusia i sie caly czas pyta kiedy dop nas jeszcze raz przyjdzie... Martyna i jak przejechalysmy sie wczoraj na tym crossie, moze fajnie ale ja i tak sie boje ... Gadalm z marcysia chyba do 1:30 i ogladalysmy American Pie, a dzisia troszke Dirty Dancing 2 ..... Jutro mam 2 testy, juz do nich umeim tylko musze jeszcze sie pouczyc do kartkowki z angielskiego o London...upsik wlansie sie dowiedzialam ze zaraz do nas przychodza znajowmi rodzicow...z taka moja kolezanka tzn ona chodzid o 5 klasy i za bardzo nie mam z nia wspolnych tematow...

HONey( napisze cos wieczorkiem )...KOCHAM WAS
p.s. Mrowka wracaj szybko do zdrowia...
Komentuj(5)


Link :: 08.05.2005 :: 16:05

Komentuj(0)


Link :: 08.05.2005 :: 16:25
and I think:
about really love,
about You,
about nothing...
Komentuj(1)


Link :: 08.05.2005 :: 20:10
Wraz z Paula wybralysmy kilka fotek Diego Luny.. Prawada ze przystojny ?



Honey
Komentuj(2)


Link :: 09.05.2005 :: 16:48
Nika

Jejku co za dzien jeszcze tylko brakuje zebym zlamala reke.
Od rana zdazylam poklocic sie z Marcelem, z mama, napisac klasowke z matmy ktora poszla mi fatalinie zreszta tak ja niemiec, rozbic komorke, a do domu rechalam 25 min bo jakis palant zamkna szlaban za 15 min (normalnie na chate jade 7 min ze szkoly)....o i najwarzeniejsze ze kolezanka Hrunhrumka jest najbardziej egoistyczna osoba jaka znam...mysli tylko o wlasnym nosie i jak tu zarobic dobra ocenke z gegry a ja mam jutro 2 spicze(fiza i gegra wiec zamierzam nie nauczyc sie fizy...)i mapki z gegry!!RATUNKU!!!UmierAm.... :(
Wasza HOney
Komentuj(3)


Link :: 09.05.2005 :: 20:02
Dziekuje za mile komenty....
Komentuj(0)


Link :: 10.05.2005 :: 16:56
NIka 2

Dzien jak co dzien. NIc szczegolnego sie nie wydarzylo opr tego, ze facet od gegry jest lysla pala!!! Znowu zmienil zdanie i zamiast spiczy zrobil kartkowke, a ja umialam tylko spicza!!!.......(te kropki oznaczaja serie wrzutow na geografa)!!! Co wczoraj nie przewidywal, ze kartkowka z mapek bedzie trwala 20 min? i na spicze zostanie nam tylko 25 min , a gdzie rozlozenie sprzetu??? Czlowiek jest nie powarzny...
Maciusiu kochany czemu cie nie bylo w szkole? Stesknilam sie za toba tym bardziej, ze jestes w naszej elicie klasowej !!

Aby być kochany, nie rozstawaj się nigdy z ukochaną, nie wycisnąwszy jej trochę łez z oczu.


Honoré de Balzac (1799 - 1850)


Honey
P.S. CZy w naszym miescie jest sklep H&M???Prosze powiedzcie.
Komentuj(3)


Link :: 13.05.2005 :: 17:12
Hej!
Pare dni nie pisalam notek bo w srode bylam na wycieczce w Wawie,od 7 do 22 ;/, na wycieczke pojechaly 3 klasy(cale gimnazjum), wrocilismy wykonczeni a szczeglnie nasze uszy bo 3 klasie odbijala i wrzeszczeli na caly autokar jak nie wyzyci.Ogolnie to byly nudy, no ale mozna powiedziec ze bylam w STOLICY . Oh jaka ja dumna.
A tak to w szkole sa nudy, Martyna jma w niedziele urodzinki i trzeba jej kupic prezent , jeszcze raz przeprawszam Cie Maciusiu za wczoraj i mam nadzieje ze wybaczysz.
NAwet nie wiedcie jak Maciek mi dzisiaj fajnie umalowal nosa-tak na niebiesko .
Cos dala Martyny: Gadalam z Grucha!!!Podstep sie udal i powiedzial ze napisze do ciebie meila...masz za co dziekowac ! Mam nadzieje ze sie wkoncu wam uda!!!
Ladan pogoda chyba skocze sobie na rowerek..co wy na to?oze nie i poogladam sobie wszystkie American Pie? Filip mi pozyczyl :* .
Pozdro dla ziomow z klasy i Filipa
HOney

Komentuj(3)


Link :: 14.05.2005 :: 10:56
Elo!Wlasnie wstalam i ogladam American Pie bo jednak wcZoraj nei obejrzalam tylko udalam sie do kolezanki Pauli, siedzialam wczoraj u niej do 22...musze powiedziec ze ma smiesznego tatusia, zamiast kupic jej filofanki to kupil jej sznurki do bielizny 4 razy po 20 metrow.....mogla by odwinac tym caly swiat!!!
A dzisiaj zamierzam sie pouczyc, bo jutro idem do kolezanki Martyny na urodziny ! Musze poprawic tescik z Wosu z ktorego dostalam pale..a moi rodzice jeszcze o tym nie wiedza !
Wasza Honey
Komentuj(1)


Link :: 14.05.2005 :: 14:53
Ratunku!!!Czemu jak co kolwiek sie stanie mojemu bratu to ja jestem osoba na ktorej caly dom sie wyzywa. Potem slysze takie komentarze w szkole od pojebanego poredy lub manka "oj czmu ty taka nerwowa??" A jak ja moge nie byc nerwowa jak moj brat wpadl na slup,a ja bylam w domu i robilam lekcje to moj tatus caly czas sie do mnie doczepial "czemu cos , czemu tamto", potem zabral mi komorke bez uzasadnienia, a potem mnie ochrzanil ze nie wpuscilam psa jak mi kazal choc psa wogole nie moglam znalezc
THEY ARE RUINING MY LIFE!!!!!!!!!!!
Mloda
P.S.JUTRO IDE DO PRZYJACIOLKI MARTNKI
Komentuj(3)


Link :: 15.05.2005 :: 10:19
Hejja Banana!!

Dzisiaj mam dobry humorek !! Zaraz jade do Martynki bo sa jej urodzinki
Wszystkiego najlepszego Marcysiu, wiesz ze jestes moja best friend!!!!

Wstalam dzis o 7.30, teraz czekam na ziomow Damiana i Maciusia, jedziemy potem po Martynke i na staw, ale mam nadzieje ze nie bedzie lalo .. Bo przeciez w Polsce jest badziewny klimat...Obejrzalam wszystkie czesci America Pie, i stwierdzam ze pierwsza czesc jest najlepsza, potem druga , a trzecia to jest juz troche naciagana ;/ .
Honey- napisze cos jak wroce od Martyny

Komentuj(1)


Link :: 15.05.2005 :: 20:00
15 maja-Martyny urodziny
KOlejny weekend spedzilam z najkochanczymi ziomami z klasy.. a mianowicie z MAciusiem, Martyna i Damianem... Mam Pytanko czy Damian tez moze sie zaliczas do naszej elity klasowej???prosze o szybko odpowiedz
Dziasiaj jak juz wczeniej zapowiadalam wybralam sie na Martyny urodziny . Na sam poczatek zebralismy sie w bacowce, ale ktos mial tam urodziny wiec usiedlismy przy jakims grilu, nastepnie wybralismy sie na stawy, siedzielismy na placu zabaw a potem lezelismy an trawie i wszystko by bylo fajnie gdyby Martyna sie tak szybko nie zwinela i zastanawiam sie czy to moze bys spowodowane naszyn zachowaniem, czy ostatnimi wydarzeniami... Mam nadzieje ze pogadamy jutro w szkole
Macius wpadl na swietny pomysl , zeby odiwedzic Ewke - tez pomyslalm ze to glupi pomysl, tzn ja bynm do niej poszla ale byl jeden powod dlczego tam sie nie wybralam- nkiedys z Pejta, to chyba bylo 1 maja pojechalismy do Ewy na rowerach spytac sie tak co slychac, a jej matka odpowiedziala po chamsku ze Ewy nie ma, tego samego dnia ewa pisze do pejty na gg, ze byla jednak w domu..
Tez zrobilam taka glupia mine jak ty jak to uslyszlam.. ludzie sa dziwni, prosci ...no comments..
Fajnie krecilo mi sie dzisiaj w glowce
Honey
Z ziarenek powstają gory, z minut lata, z kropel morza, a z tzw. drobiazgow - zycie ludzkie.


Aleksander Plohl

Komentuj(5)


Link :: 16.05.2005 :: 15:36
No hej hej!
Przed paroma minutami wrocilam ze szkoly ale zaerwalam sie z ostatniej lekcji... jak mam patrzec na ta twarz tica to az dpstaje wrzodow na zoladku Penie znowu kupil sobie ta zupke i smierdzialo znowu w calej sali... dzisiaj byl normalny dzien tzn nic szczegolnego sie nie wydarzylo opr tego ze witch naszyla sobie nowe laty na spodnie... dziewczyna ma pomysly
Pozdro for: elita klasowa + Damian, Ania, Filipa, Domi i dla Tica..

Honey
Komentuj(4)


Link :: 17.05.2005 :: 16:48

"If you were a king up there on your throne
Would you be wise enough to let me go"


Ponury dzien.Nie bylo geografa wiec mielismy zastepstwo -polaka . Jejku jak od wrzesnia wrocic pani K. to nie wiem chyba sie powiesze... chyba nikt u nas w klasie za nia nie przepadal. I nikomu jej nie brakuje i mi sie wydaje ze ona to czuje. Hiszpan tez jest jakos dziwnie prowwadzony, raz mamy z Faraonem,a raz z Rodzace.. Masakra . Kolejne testy, klasowki, niedlugo koniec i to jest pocieszenie. Bardzo chcialabym odejsc do liceum, no ale nie moge . Vede musiala zdac mature miedzynarodowa, a poitem najprawdopowodniej wyjechac do USa ...
Martynka w szkole sie dzisiaj troszke zle czula i pojechala do domu...
MARTYNA JAK SIE CZUJESZ?
..................................................................
Napisze wieczorkiem bo teraz musze pewna sprawde przemyslec
So let me go
Let me leave

Honey
Komentuj(2)


Link :: 18.05.2005 :: 16:06




Komentuj(0)


Link :: 18.05.2005 :: 16:08

Slodki....
Komentuj(1)


Link :: 18.05.2005 :: 21:05
yO!
dZIEN jak dzien, pogoda nic sie nie zmienia - co do Martyny pytania, to juz mowilam 100 razy i nawet sie umawialysmy(czyzbys zapomniala?? ) , na osiemnaste urodziny ty przebijasz uszy, ja pepek !! Nawet juz pytalam sie mamusi... "taaa...napewno do 18-stki ci przejdzie" , a z tatuazem to nie wiem, napewno na plecach..( zastanawiam sie ) .....
Musze tyle rzeczy poprawic, zeby wyciagnas na jako takie ocenki ;/ .
W domu spokoj, teraz nagrywam sobie plytke "shake your ass"- Alex mi porzyczyl...
HOney
Pozdro for : M@cius, M@rtynk@, @nia, @ndzi, Domi, i F@jl@jpa

Co sadzicie o kolczyku w pepku ???
Komentuj(3)


Link :: 19.05.2005 :: 17:20
NIcka 3

Niedlugo skonczy sie kolejny rozdzial mojego zycia..bedzie to 24 czerwiec, ten rok zrobil swoje, a tak na prawde :
- napewno jestem madrzejsza
- zaczelam uczyc sie hiszpana
- umiem jezdzic na nartach
- mam 2 wspanialych przyjaciol(M@rtynke i M@ciusi@)
- spoko kolezanki z w klasie ( @nie, @ndzie, Domi )
- jestem starsza o caly rok
- uzaleznilam sie od herbaty
- uroslam pare cm..
- fanka Simple Plan, 3doorsdown, w11
- mam 3 kolczyka w prawym uchu
co jeszcze??? hmmm.......................
Honey
Komentuj(2)


Link :: 19.05.2005 :: 19:22
Ile nauki...mozna zwariowac, jutro mam test z historii i chyba obejmuje caly semestr, no tak od lutego . masa nauki, ale nie chce mi sie uczyc i wlasnie nie bede sie uczyc!! za tydzien i tak nic nie bede pamietac :/ ... jak sie skonczy tyen rok, to w waKACJE odbije sobie za wszystkie czasy .
Dzisiaj pogadalam sobie z Panem D, ale Agatka sie podniecila . Wiecej niez ja . JA tylko dostalam gesiej skorki an nogach , troche ki gupio ze tak wyszko z nasza znajomoscia a moglo byc tak fajnie ...................... Martyna twierdzi ze mu sie podobalam, -tego to juz nie wiem ale sadze ze fajny z niego kumpel jest i szkoda ze skonczylo sie na wymianie paru zdan .
Jutro ide z tata , wujkeim i Mackiem(bie myslic z M@ciusiem z elity!) do kina na 3 czesc gwiezdnych wojen...film jest kapitalny i dlatego musze isc !!
Zasatanawiam sie czy zmienic szablon na bloga ........
...:Wasza Honey:...
Komentuj(2)


Link :: 20.05.2005 :: 15:44
Znowu szkola, ile mozna, z niecierpliwoscia czekam na zakonczenie roku szkolego !!! Ale juz niedlugo.Dzisiaj ide na III czesc gwiezdnych wojen , podobno nawet dobra.. :0
Npisze wrazenia...
W szkole bylo normalnie, wczoraj dowiedzialam sie zaskakujacych rzeczy o sobie, np. to ze sie zmienilam( podobno na gorsze), ze to ja jestem winna temu ze nasza klasa 3 tyg temu nie urwala sie cala do kina ;/
Komentuj(0)


Link :: 20.05.2005 :: 21:28
Wlasnie wrocilam do domu.. film byl kapitalny, caly czas akcja..
Jestem fanka Star Wars, tatus mnie zarazil, nareszcie wszystko sie wyjasnilo, teraz mozna bez pytan ogladac nastepne czesci... -POLECAM ............
HOney
Komentuj(1)


Link :: 21.05.2005 :: 09:39
Weekend. Czy w naszej szkole nie ma tekiego weekendu bez kucia? Chyyba w wakacje. Ktore sa napewno blizej niz dalej . Ta rzecz podnosi mnie na duchu!!!
Dzisiaj wyszla bym sobie na rowerek, ale penwie nie zdaze.. Z koniami tez w niedziele z Martyna nic nie wyjdzie, bo moja mama idzie do szpitala i bede musiala sie zajac bratem ;/ .
A za tydzien juz sesja? tak? ja nawet nie przejrzalam tematow, na usty, a co z pisemnymi?

HOney
P.s. POzdro dla: Zjednoczonego towarzystwa wzglednie normalnych, cementowego misia, Elity, Pejty, Andzi i Iki
Komentuj(2)


Link :: 22.05.2005 :: 08:53
Ostatni dzien weekendu, chyba pora zarzec do ksiazki ;(, na jutro musze przejrzec polski z Pana Tadeusza, WOS ( musze poprawic), I matme – tez poprawiam ;(. Nienawidze matmy. Tematow na sesje nie ruszylam, moze dzisiaj cos do niej zrobie.Miejmy nadzieje. Wczoraj mialam dosc zajety dzien. Od rana poszlam z moja mama do kosmetyczki I do fryzjera, potem na 2 h na rower z Pejta, a po poludniu poszlismy do rodzicow znajomych. Maja 2 dzieci. Kamil ma 17 lat, chodzi do 1 liceum. Wczoraj poszedl na mecz wiec sie nie spotkalismy. Karolina caly czas bawla sie z MArcelem, wiec by spokoj.
Wszyscy sie upili opr mojej mamy, Waldek opowiadal swoje durrrrne zarty, cholernie durne zarty. pod koniec imprezy przyszedl taki grubas ze swoja laska, smial sie ze wszystkiego, glosem jak by go kastrowali jeszcze siedziec kolo niego musialam ;/ . Cale szczescie ze poszlismy ok 22 stamtad.
Honey
Komentuj(1)


Link :: 22.05.2005 :: 21:05
Moja mama w szpitalu, wraca najwczesniej we wtorek. . Nawet niewiecie jak moj dom teraz wyglada, a dopiero nie m ajej pierwszy dzien(bajzel), prawie caly dzien bawilam sie z bratem , lezelismy razem na slonku.. male dzieci sa rozkoszne . Znowu musialam pouczyc sie matmy, i robila INTRODUCTION PART 1 na sesje z anglika...wkoncu sie wzielam do roboty. Zalozylam sobie msn messeneger, fajny program o wiele lepszy niz skype polecam, a moze ktos z was ma juz msn
Komentuj(0)


Link :: 24.05.2005 :: 21:12
Wczoraj w szkole wyszla glupia sytuacja, poniewaz kazdy z nas musial napisac hymn szkoly, kazdy opisal mniej wiej prawde o naszej szkole, nie ukrywam ze niekture hymny byly po prostu chamskie,a tak naprawde wiekszosc. Dostalismy maksymalny ochrzan od Bialej, potem od Urabanskiej...itd. MAniek nazwal naszych nauczycieli "streczycielami", byli lekko wkurwieni, zastanawiam sie czy ta sprawa trafi do dyrki, chcialabym zobaczyc jej mine gdy sie dowiaduje ze jest dla nas "ciocia Ula"...
Zastanawiam sie jak to jest w naszej szkole, ze niektore dziewczyny moga nosic krotkie spodniczki, inne nie moga, ale moga odkrywac brzuchy.. (dziwna szkola)
Pozdro for @ll zioms
Honey
Komentuj(4)


Link :: 28.05.2005 :: 09:14
Caly czas poszukuje jakiegos fajnego szblonu na bloga, w sumie ten nie jest zly, ale cos mi sie w nim nie podoba. Dlugi weekend jest nudny i goracy chociaz mozna sie poopalac...
Dziasiaj jade z rodzicami nad zalew na rybe itd. Znowu pewnie bede cos robila, wczoraj poznym wieczorem weszlam na Agaty bloga....tylko notki dla Nataliki, nic konkretnego Ale jedna musze przyznac, ze ten Chad Michael Murray jest calkiem, nawet bardzo przystojny
Mam takie wrazenie, e juz sa wakacje .....


HOney

Komentuj(3)