Muzyka na blogasa
patrz || zjedz

Inne Cytruski:

Blog przyjaciolki Martyny

Blog Domisi

Blog Mrowki

Blog Natalii

Blog Agi

Blog Andzi

3doorsdown



Cytrynowa przeszłoœć:

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec


design by NORMAL
[do dołu] [do góry] [szablony]

Link :: 21.03.2005 :: 21:15
Hej hej!!!!!!Dzis doszlam do wniosku, ze wole pisac na komuterze niz prowadzic tradycyjny pamietnik. Kiedy bede miala czas to bede dodawala notki. A teraz koncze bo NA WSPOLNEJ leci...pOzDrO!!!!!!!!!!!



Mloda
Komentuj(3)


Link :: 22.03.2005 :: 07:28

Dzis znowu mamy zimny, ale sloneczny porenek.Zaraz trzeba isc do budy...dzisiaj czeka nas:kartkowka z fizyki i jeszcze napewno cos tylko nie pamietam. Jak widac wycieczka do Krakowa zdrobila swoje. Chociaz pogoda jest w porzadku dzisiaj ja nie mam najpepszego humoru, powod: Martyna(moja najlepsza i najkochansza ziomalka jest chora),no tak co ja bez niej poczne...Rozwazajac wszystkie za i przeciw doszlam do wniosku, ze najlepszy przyjaciel jest potrzebny, taki ktoremu mozna wszystko powiedziec.Uwierzcie mi przydaje sie(raczej nie odkrylam nic nowego) Wiec do Martyny, zeby wyzdowiala!!!!!!!!!!!:)
Zycze 2 klasisty nie jest latwe jesli chodzi do gimnazjum, ciagle pytaja(jesli chodzi o niemca), ale na pewno jest luzniej niz w pierwszej klasie. Tak sobie mysle czemu ja wczoraj nie nauczylam sie do fizyki, nigdy nie mialam z nia problemu i ta termodynamika wydaje sie prosta, ale ja "nie mialam glowy", ciekawe czemu-ten kto wie to wie. Upsik, teraz mi sie przypomnialo ze trzeba by bylo wciagnaci zwolnienie od starych za wczoraj...mialam do wyboru nawet moglam dzisiaj zostac na chacie, tylko problem jest inny-ja lubie swoja szkole.
A wlasnie jeszcze zapisze pare linijek...jestem fajnka fajnych powiedzen i cytatow, po prostu je lubie i zawsze bede umieszczala na koniec jakies takie zdanko.
P.S.Pozdro dla ludzi z 2a ze Szkoly Europejskiej i dla tych nie z Europejskiej tez(Olcia, ktora siedzi w Anglii, Mateuszow x2, Czarka i Artcika no i jeszcze dla Ewki.....)....co ja bym bez was zrobila :):)

"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of ." Oscar Wilde (Fingal O`Flahertie Wills, 1854 - 1900)
Mloda
Komentuj(0)


Link :: 22.03.2005 :: 19:58
No hej hej!!!:smurfin: Zaraz czekam mnie nauka Pitagorassa..ja nie nawidze matmy...Czemu na tym swiecie musialo pojawic sie cos takiego jak Matma???Zycie jest za skomlikowane
Teraz tak sobie mysle i zaluje paru rzeczy ktore zrobilam w styczniu, moglam sie zakumplowac z takim jednym kolesiem z mojej szkoly znajomosc zaczynala sie calkiem ciekawie tym bardziej ze on nie ma 14 ani 15 lat...:P:love2:ehhh...ale ja glupia...
O wlasnie ni opowiedzialam wam jeszcze o wycieczce do Krakowa...bylo powiem ASI ASI-mieszkalysmy w 16-osobowym pokoju, byl maly balagan ale jak pani Biala wkroczyla do akcji to jakos zasnelysmy...:wink::love2:
W osrodku byli fajni francuzi..szkoda ze nie moglismy sie z nimi zapoznac. Mieli ok 16 lat, ale nauczycielku sie baly ze nas pogwalca czy cos tam...
Troche mi w Krakowie odbijalo..biegalam po Starym Rynku i sie darlam a Chomik(Martynka) robila mi zdjecia...:)fajne momenty:)takich rzeczy sie nei zapomnina :love2:
A u mnie za sprawami sercowymi to jest tak: w zasadzie nie wiem czy mam chlopaka.....po prostu od pewnego dnia ma mnie gdzies. A ja nie wiem o co chodzi..tzn. nie wiedzialam ale sie dowiedzialam i chwala, ale oczywiscie dowiedzialam sie nie od tej osoby co trzeba, wiec pewnie i tak wsystkiego nie wiem... ;)ok, so nevermind ;)
Mam nadzieje ze starzy puszcza mnie do Manka w sobote po swietach..Maniek bedziemnie uczyl jezdzic na desce, ale cos czuje ze sie jednak nie naucze..:smurfin:


I cytacik:
A cad is a man who kisses and tells. Wasza kochana Mloda
Komentuj(0)


Link :: 22.03.2005 :: 20:17
Notka na zyczenie:smurf:

Wiece co mam w klasie takiego zajbistego Damiana, ktory ma czarne wlosy i chyba ciemne oczy (nie prztgladalam sie).
Ma zajebisty charakter i wogole cudowne pomysly.
A najlepsza to ma babcie, normalny Einstein z niej tylko damski. Zna nawet tego Pitagorassa i umie doslownie wszystko, jak mi sie jeszcze cos przypomni do dopisze, a moze jakas dziewczyna zainteresowna jest Damiankiem:wink:??
jego koma:693517363:smurf:
Youth is the one thing worth having
Oscar Wilde (Fingal O`Flahertie Wills, 1854 - 1900)
Mloda
Komentuj(0)


Link :: 23.03.2005 :: 06:50

Yo!
Ale ja dzisiaj szczesliwa...nie wiem czemu chyba to przez wiosne!!,nic tego humoru nie jest mi w stanie popsuc , nawet Rogowska(baba od matmy), ktora moze mi kazda pisac klasowke, ale nie przypuszczam ze jest az tak CHAMSKA

Haslo na dzis:

"A poet can survive anything but a misprint."

Oscar Wilde (Fingal O`Flahertie Wills, 1854 - 1900)

Nicka
Komentuj(0)


Link :: 23.03.2005 :: 08:25

A to fota mojego wymarzonego autka...prawda ze slodkie???Moje bedzie zolte...:):smurfin:
A teraz czekam bo zaraz przyjedzie Ziomalka Ania i razem idziemY poszalec na rolkach....jak jadawo nie jezdzilam a przeciez nie mozna zmarnowac takiej pieknej pogody!!!!
P.S.
Wesolych Swiat...

:):)"A lie has no legs..."

MlodA :p
Komentuj(0)


Link :: 23.03.2005 :: 17:37
Uffff!!

Wlasnie wrocilam z rolek...Ania nie przszla nie mogla...SHAME.. Przypominalam sobie ten sport, bo po zimie to jakos nie bardzo mi szlo, a jak wiekszosc ludu wie ja jezdze bardzo dobrze na rolkach(ehhh...nie ma to jak skromnosc:twisted,noo jezdze wkoncu juz od 4 roku zycia

"As long as a woman can look ten years younger
than her own daughter, she is perfectly satisfied ."

Oscar Wilde (Fingal O`Flahertie Wills, 1854 - 1900)

NaDuSiA
Komentuj(2)


Link :: 23.03.2005 :: 19:28

Bede czasmi wrzucala jakies fotki, zeby nie bylo tak nudno...


A to Niagara Falls.To miejsce jest naprawde amazing..


Komentuj(0)


Link :: 23.03.2005 :: 19:36
Czy ktos mi moze opowiedziec dokladniej o czym jest Kod Leonarda da Vinci??Bo chcialam to przeczytac....

"Aby pokochac jakas rzecz, wystarczy powiedziec sobie ze mozna ja utracic"

Mloda
Komentuj(4)


Link :: 24.03.2005 :: 09:59
Czesc!!
To jest ten moj wymarzony...zolciutki :):)

A ten convertable tez jets spoko..tylko mamy nie taki klimat w Polsce :(:twisted:

OK, a to juz ostatnie, zeby was nie zanudzic;)




Ale ostatni New Beetle, teraz Lamborghini:smurf:



Milego ogladania :P
Komentuj(0)


Link :: 24.03.2005 :: 11:34
!!!!!!!!!
Co tam??
U mnie jest asi asi, czasami jeszcze zaliczam dola, ale Macius mnie troszke wczoraj pocieszyl i chcialam mu podziekowac!!Macius jest naprawde spoko...
Tesknie za ziomalka Martyna, ona sobie w najlepsze jezdzi na nartach w Zakopanym ZAZDROSZCZE!!!
Ale w Lodzi nie najgorasza pogoda...

Alea icata est

Mloda

Komentuj(0)


Link :: 24.03.2005 :: 17:57


Hej Hej!!Jak wam sie podoba muzyczka?? Ja jestem happy bo kupilam sobie nowe buciki..i lusterko, wogole byl fajny dzien tylko sloneczka nie bylo.
Tak sie zastanawiam, czy ja kiedykolwiek bede miala normalnego chlopaka...taki ktory bedzie mnie kochal i szanowal, kiedys myslalam "Nadia po co ci chlopak..."A teraz wszystko sie zmienilo, moze troche dojrzalam.Mysle ze wakacje wszystko zmienily i okres 2 klasy. No ale coz, kazdy facet predzej czy pozniej zosatwi swoja dziewczyne, dla ladniejszej, albo po prostu powie ze mu sie "znudzila". Kobieta zawsze powinna dawac kosza, bo zawsze ale zawsze faceci nas rania, ciekawe kiedy to sie zmieni. Kobiety ze zwiazku z reguly odchodza, bo nie mialy zapewnionego poczucia bezpieczenstwa, albo juz nie czuly sie ksiazniczkami swoich rycerzy, ktorzy zdobywali je(kiedys). A zreszta dobrze tak faceta, ktorych pierwsza baba kopnie w dupe..... Podobno kobieta pierwsza nie rzuca sie w romans po prostu znajduje tam cos czego nie dostawala i tyle.
Z tego wszystkiego, az jeszcze raz musze obejrzec sobie Nigdy w Zyciu-zajefajowy film..taki realny.!!!!!!!!!!
Ups..ze mna jest zle...bredze, jak feministka...whatever
Komentuj(2)


Link :: 28.03.2005 :: 22:36
hej
pisze szybko i krotko bo jestem tu illegal i dostalam kare na 2 tyg wiec nie bede pisala nowych not..;(eh...
Komentuj(1)