Muzyka na blogasa
patrz || zjedz

Inne Cytruski:

Blog przyjaciolki Martyny

Blog Domisi

Blog Mrowki

Blog Natalii

Blog Agi

Blog Andzi

3doorsdown



Cytrynowa przeszłoœć:

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec


design by NORMAL
[do dołu] [do góry] [szablony]

Link :: 02.04.2005 :: 17:20
HEJ!!!Pisze po dluzszej przerwie,chociaz dalej mam szlaban,musze podzielic sie z wam roznymi wiesciami. Mniej wiecej wiem gdzie jade na wakacje:Chorwacja lub oboz konny albo to i to. .
Mam juz pen friend Nazywa sie Jean Rey, jest z Holandii i ma 16 lat.Moja przyjaciolka zalozyla sobie blogaska wiec zaraz podam wam adresik, napisze wioecj wieczorkiem bo Marcel chche grac...CU

Mloda
Dopóki będziesz szczęśliwy, wielu będziesz miał przyjaciół. Gdy los cię opuści, będziesz sam.


Owidiusz (Publius Ovidius Naso, 43 p.n.e. - 17 lub 18 n.e.)

Komentuj(1)


Link :: 02.04.2005 :: 20:22
Hejo!! :( Co tam u was??, bo u mnie do niczego, zal mi papieza, ze umiera..;(naprawde,chociaz nie lubie pani Skowron, mam nadzieje, ze zdazy sie cud, i on wyzdrowieje..:(
:smurf: Po chorobie mam duzo zaleglosci i staram sie wszystko pozaliczac. Juz mi sie nie chce uczyc, jestem zmeczona i chce wakacje, mam nadzieje ze Martyna pojedzie ze mna na oboz konny, zapowiada sie calkiem fajnie, a co do facetow nie zmienilam zdania, sa po prostu......, nawet chyba nie wiedza jak postepowac z dziewczynami. Wczoraj moj kolega potraktowal mnie, eh jak by to ujac po prostu "niewlasciwie", a potem sie zarzekal ze on wie jak postepowac z dziewczynami a szczegolnie ze mna. Je go lubie, zawsze myslalam, ze on mnie tez-no ale zeby sie popisac musial pokazac jak mozna mnie traktowac...;(A potwem oczywiscie przepraszal, ok ja juz sie na nigo nie gniewam...zapomnijmy :):):smurf: A co do moich spraw sercowych, to nie jestem zakochana, ani jakos kims zauroczona...po prostu jestem wolna jak ptak i dobrze mi tak!, dpbrze mi z tym bo z facetami to same problemy. Nie tylko ja mam problemy, Martynaka tez, facet ja olal bo ma mature, ale powiedzial ze po maturze pomysli i bedzie miala dla niej czas....no commentsChuj w dupe takim :)Ale tak naprawde mam nadzieje, ze jej sie uda z Michalem:) A moze jakies zdjatko na pocieszenie...a wlasnie pokarze wm osobke, ktora ma sssuper glos i naprawde lubie sluchac jej piosenek.....




Poznajecie?????.....DIDO
Mloda

Dla Jana Pawla II:A kto by chciał mi służyć, niech idzie za mną, a gdzie ja jestem, tam będzie i mój sługa.


J 12,26

Komentuj(1)


Link :: 03.04.2005 :: 15:19
.......:::::::::::::::Zaloba:::::::::........................
Komentuj(0)


Link :: 03.04.2005 :: 20:10
Witam.Dzien jak codzien.NIe umiem na jutro historiiii...masakra, polskiego zreszta tez nie, nie chche mi sie uczyc, zreszta komu chce...caly swiat ma zalobe po papiezu!!!!!i teraz to jest wazne!
Niedlugo doda w linkowni nowe stronki zarowno dla chlopakow, ale zaraz laptop mi padnie...wiec dodam cos fajego jutro, a moze teraz jakies zdjatko??

Ja pierdole, cos mi tu nie dziala dodam jakies do tej noty jutro, i cytacik tez, bo szczeze to mi sie nie chce teraz.
:P:PMloda:P:P
Komentuj(2)


Link :: 13.04.2005 :: 16:34
Hej!!!

Oplacilam swojego bloga i wlasnie dodoaje nowa note...
Koresponduje z nowymi ludzmi z calego swita..mam na tyle meil do odpisanie a ze az mi sie nie chce;/
W szkole bylo do...ee tak sobie:/tzn niec ciekawego,ale dostalam duzo ocen i nawet calkiem dobrych....Na jutro musze sie pouczyc na speecha z gegry iiiii na kart z Napoleona...o jak mi sie nie chce, mam nadzieje ze trafia jakies w miare przyzwoite pytanko, dopisze cos wieczorem...a teram poslucham sobie plytki od Macka...

All the best,
Nadia

Pozdro dla:Martynki, Maciusia i dla Domi ktora czesto odwiedza tego bloga!!A wlasnie i dla Jean Reya(my penfriend from the Neatherlands)

"You are not a lonely island" Mrs. Skowron
Komentuj(3)


Link :: 30.04.2005 :: 22:32
Heja banana!
NIe uwierzycie ale postanowilam napisac nowa note na blogu...
Dzisiaj bylam z najlepszymi ziomammi z klasy na piwie(W Czarnym Kocie, w kinie (Na 13. Dzielnicy) i w kitajskiej restauracji, a i potem wpadlismy go Galerii i kupilam sobie kolczyki, takie ladne wiszace(Macius doradzal).Musze przyznac ze Maciek ma calkiem dobry gust jak na faceta, przynajminiej nie jest tandeciarzem ktory mysli ze jak dziewczyna zalozy okropne rynkowe dzinsy ze streczu to wyglada super...
A co do filmu byl zajebisty..... Myslalam ze bedzie to francuskie gowno, ale jednak dobrze ze poszlam, po prostu film warty odejrzenia ...
Dawno nie pisalam wiec ta nota bedzie pewnie bardzo dluga itd., moze komus bedzie sie chcialo to przeczytac. Napisze cos o mojej klasie, troche u nas sie dziwnie w klasie zrobilo - ja mam takie odczucie, chlopaki wrzucaja na prawie wszystkich(miejac na mysli chlopakow ktorzy wrzucaja to Maniek[pierwszozedna swinia], Poredziak i Tomek) jada prawie po wszystkich i na wszystkich , ladnie to tak??? Wrzucaja na mnie dlatego bo ja sie "Woze ze jestem ladna", najsmieszniejsze jest to ze ja tak nigdy nie powiedzialam i to jest czysta kpina bo to nie jest mi oceniac czy jestem ladna czy nie-jednemu sie bede podobac, drugiemu nie(normalka), ja uwazam ze powod tych wrzutow jest calkiem inny, ale to niech juz zostaje moja tajemnica, a nie sorx Martynka wie jeszcze o tym wiec niech pozostanie nasza tajemnica,po prostu urazona meska duma...
Nareszcie zrobil sie maj i jest fajnie cieplutko...mozna chodzic bez kurtalki.....
"Dziewczyna bez piegow to jak niebo bez gwiazd" Honey
Komentuj(2)


Link :: 30.04.2005 :: 22:58

Komentuj(0)


Link :: 30.04.2005 :: 23:10

Ta pszczolka tez lubi Honey

Komentuj(0)


Link :: 30.04.2005 :: 23:24
Ktory hotelu chcielibyscie sie przespac??
@Hotel Alladyn(LAs Vegas)

@Hotel Caesars Palace

@Hotel Bellagio

P.S. Ten hotel jest 2 pod wzgledem caloksztaltu na swiecie...a te fontanny, musicie to zobaczyc
@Hotel Luxor

Ten hotel jest ok, sama w nim spalam, ale o wieje bardziej podoba mi sie MGM Grand Hotel(najwiekszy hotel na swiecie)!
@Hotel MGM Grand Hotel


Wiecej zdjec dodoam jutro, a waszym zdaniem ktory jest fajniutki??
Komentuj(0)