nadusia - komentarze


Wycieczka do Wawy całkiem się udala...Sztuka była dośc fajna choc przyznam że dopiero mnie zaciekawiła w drugiej połowie Grało tam dumżo znanych aktorow tj :żebrowski, Żmijewski, Beata z Na Wspólnej itd
a tak by the way może w końcu ułoży mi sie z szanownym Panem D!!!!!!!!!!!!!
Macysia dziki ze dzis trano mnie obudziłas bo chyba przespała bym cały dzień? jak dziś frekfencja w szkole ??
HOney

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.06.2005 :: 16:55 :: staticline10712.toya.net.pl

Olcia

Ps.ten ostatni koment to odemnie
23.06.2005 :: 16:54 :: staticline10712.toya.net.pl

kurczem napisałam komenta ale jakos go wsiakło :X no wię niestety ja sem byłam w szkółce ale dzisjaj czfartek i sem siedzem w domku :-D co do frekwencji to kiepsciutko...w szkole było jakies 20 osób czyli dokładnie tyle co w mojej klasie
22.06.2005 :: 18:52 :: anu88.neoplus.adsl.tpnet.pl

no w wawie było calkiem spoko:)troche nudno ale teatr spoko..co do frekfencij...to nie za ciekawie..ja osobiście byłam w szkole i to od początku!!ale większość zjawiła się później lub wcale!pozdro i buziaki:*
22.06.2005 :: 18:12 :: ddh227.neoplus.adsl.tpnet.pl

nea_oreiro

Siemka masz zaczepistego bloga więc powinieneś/aś się zgłosić do konkursu na najlepszego bloga. Są atrakcyjne nagrody. Zgłaszać się możesz na http://neaoreiro.blog.onet.pl tam też znajdziesz regulamin konkursu. Mam nadzieję, że się zgłosisz. Pozdrowionka
22.06.2005 :: 17:30 :: pr-185-2.red.makolab.pl

yola

heh, obawiam się, ze kiepskoz ta frekwencja!
czy ktokolwiek bedacy wczoraj w wawie posszedl dzis do szkoly?
bylabym szczerze zdziwiona :D
Talk.pl :: Wróć