nadusia - komentarze


Nicka 5
NO i 2 klasa sie konczy, niestety(a moze stety) czas tak szybko mija. W przyszlym roku musze dac z siebie wszystko i miesc ten zasreny czerwony pasek , a nagroda bedzie wyjazd do USA!!!!!!ja uwazam ze warto.
Andzia i Ika odzielily sie od naszej klasy zupelnie. Sa to dwie przyjaciolki. Ostatnio na Andzi blogu dodaje jakiej uszczypliwe notki, a Andzia caly czas mysli ze to Martyna, bo adresy serwerow sie zgadzaja, a to nei prawda ze to ona bo ja bylam z nia wtedy i ogladalysmy Dirty Dancinga 2, przy czym mialysmy niezly ubaw. Ika juz nie jest gwiazda naszej klasy, naprawde byla prawdziwo gwiazda naszej klasy tak jak Britnry Spears swiata,poniewaz my o obydwu zapomnielismy w klasyczny sposob...
A co wy o tym sadzicie??

Honey


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.06.2005 :: 19:52 :: pj52.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl

Peter

Cóż.. to racja Ika i Andzia sie odzieliły od reszty klasy ale trudno w nastepnym roku sie zaobaczy czy ta wielka przyjaźń przetrwa
16.06.2005 :: 20:43 :: staticline816.toya.net.pl

aga

hej nadia jak obiecałam dodaje kometarz .. myślę że masz racje co do IKi i Andzi... Ika i Andzia odzieliły się od klasy dosłownie
16.06.2005 :: 18:41 :: gd-227-3.proxy.makolab.pl

yolakoqu.blog.p

TAk,czas zdecydowanie ZA SZYBKO leci... Przecież niedawno byl oboz integracyjny!! aaaa...ale i tak sie ciesze, ze za ok.8 dni Wakacjeee!!!!:D

Ps.Znałam Twohjego bloga wczesniejale sie nie wpisywalam....
bye.
16.06.2005 :: 18:00 :: dial-2043.lodz.dialog.net.pl

Domi

Uczucia, ludzie, uroda, swiat, życie wszystko się zmienia ... nawet gwiazdy gasną
16.06.2005 :: 17:51 :: klienci-alfasky.pai.net.pl

marcysia podpis

ja również sie z Tobą zgadzam, czas mija i uroda też tylko uczucia pozostają niezmienne, no ale ja do niej nie zywiłam niegdy jakis specjalnych uczuć więc sie z Tobą zgadzam.
16.06.2005 :: 17:26 :: staticline10554.toya.net.pl

mrowka

no ja sie zgadzam i od razu moge powiedziec ze Domi chyba mysli podobnie jak ja i ty :D
Talk.pl :: Wróć